wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Informacja o ZSEiE

Informacja o ZSEiE


Informacja o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym


1. Nie należy umieszczać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (dalej: zużytego sprzętu) łącznie z innymi odpadami.


2. Posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub podmiotowi   uprawnionemu do zbierania zużytego sprzętu.


3. Sprzedawca obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany – zużyty sprzęt Sprzedawca przyjmuje pod adresem: SALON ŚWIATŁA LED ul.Torowa 2, 35-205 Rzeszów lub SALON OŚWIETLENIOWY ul. Podwisłocze 13, 35-309 Rzeszów


4. Sprzedawca, dostarczając Klientowi sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony. Chęć przekazania Sprzedawcy zużytego sprzętu w w/w przypadku proszę zgłaszać na przykład w następujący sposób: mailowo na adres sklep@alejasno.pl.


5. Sprzedawca prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych.



Punkty zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeszowa:


 
 1. Lp.

  Firma

  Adresy punktów zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

  1.

  P.P.H.U. "KORDIAN" STACJA RESGAZ TOMASZ NOWAK

  Al. Armii Krajowej 42

  35-307 Rzeszów

  al. Armii Krajowej 42

  35-307 Rzeszów

  2.

  F.U.H. „EKO-TOP” Sp. z o.o.

  ul. Hetmańska 120

  35-078 Rzeszów

  ul. Hetmańska 120

  35-078 Rzeszów

  3.

  P.H.U.P. „KWR” Krzysztof Werelusz

  ul. Słocińska 253

  35-330 Rzeszów

  ul. Słocińska 253

  35-330 Rzeszów

  4.

  STENA RECYCLING Sp. z o.o.

  Oddział w Siemianowicach Śląskich

  Zakład Rzeszów

  Zabajka 365,

  36-060 Głogów Młp


Punkty zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej:
http://www.rzseie.gios.gov.pl/szukaj_rzseie.php?nazwa_podmiotu=&state_id%5B%5D=0&nr_rej=&nr_nip=&literal_id%5B%5D=Z&szukaj=Wyszukaj

Przejdź do strony głównej
alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu