wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » BLOG2 » PHILIPS ABELIA - przenośna lampa LED na każdą okazję
Panel wyszukiwania
Kontakt
  • SMD LED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    ul. Torowa 2, 35-205 Rzeszów
    NIP: 5170372878
  • E-mail:sklep@alejasno.pl
  • Telefon506274586
    669935929
  • Godziny działania sklepuponiedziałek - piątek 9.00 - 18.00, soboty 9.00 - 14.00

PHILIPS ABELIA - przenośna lampa LED na każdą okazję

Data dodania: 05-06-2019
Statystyki mówią jasno - coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz w otoczeniu przyrody. Nie bez powodu popularne stało się hasło "rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady". Człowiek to nie maszyna i czasem musi odsapnąć. 


Lato jest okresem w którym nasza outdoorowa aktywność jeszcze się zwiększa. Szczególnie mamy na myśli ten czas, gdy temperatura w końcu pozwala na swobodną aktywność - długie letnie wieczory. Doskonale w ten trend wstrzeliła się firma PHILIPS, która wypuściła na rynek niepozorną lampę o nazwie ABELIA.

PHILIPS ABELIA wyglądem przypomina lampę naftową. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to jej młodsza, nowocześniejsza siostra. W tym dobrze znanym nam designie kryje się bowiem nowa dusza. 

Latarnia PHILIPS emituje światło silne, białe i ciepłe o jasności do 350 lumenów. Natężenie oczywiście sami możemy regulować, do tego możemy ją zawiesić, co przy niektórych czynnościach jest bardzo wygodne.

Przenośna Lampa LED Philips Abelia

Lampa ta jest bezprzewodowa, ładujemy ją poprzez kabel USB, który dołączony jest w zestawie. Czas pracy na jednym ładowaniu to od czterech (maksymalne natężenie światła) do nawet kilkunastu godzin (przy niższych wartościach). Co niezwykle ważne przy plenerowych wypadach posiada ona certyfikat IP44, krótko mówiąc - jest wodoodporna.

Wracając jeszcze do duszy naszej vintage latarni, to ma ona w sobie coś, co zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim romantykom - tryb świecy. Lampa tworzy efekt dynamicznego migotania, co jeszcze bardziej upodabnia ją do prawdziwej lampy naftowej i zapewnia wrażanie ciepłej poświaty. Wyjątkowy i czarujący wieczór gwarantowany.

Czytanie książki wieczorem na hamaku? Oświetlenie podczas grilla lub imprezy w ogrodzie? Piknik na łonie natury? Nagła awaria prądu w domu? Ze wszystkim tym nasza przenośna lampa LED poradzi sobie doskonale.
Lampę PHILIPS ABELIA można nabyć pod tym adresem

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl